Nidec Componenten F16EA-03LLC Ventilator
Artikelnummer:
F16EA-03LLC
Nidec Components F16EA-03LLCBroesloze DC ventilator 16X16X4mm 3,3V DC .012m3/min stroom 3db glijlager
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F16EA-03LLC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 3.3 V |
| Luchtstroom: | 0,42 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 0,6 x 0,6 in ; 15 x 15 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,2 in ; 4 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 3 dBA |
| Serie: | F16EA-serie |
| Statische druk: | 0,019 in H2O (4,7 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
3 dBA |
| Luchtstroom |
0,42 CFM |
| Spanning |
3.3 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec Components F16EA-03LLC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.