Ventilator Mechatronics F1238M12B3-FSR
Artikelnummer:
F1238M12B3-FSR
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 119mm L x 119mm H Bal 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F1238M12B3-FSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 105,0 CFM (2,94m³/min) |
| Lawaai: | 38,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 2300 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | F1238-S |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,210 in H2O (52,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, thermistor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 119mm L x 119mm H Bal 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics F1238M12B3-FSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.