DELTA EFC1748DG-TP07 fan
Artikelnummer:
EFC1748DG-TP07
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172mm Dia Ball 415.7 CFM (11.64m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$51,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | EFC1748DG-TP07 |
| Lawaai: | 63,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 415,7 CFM (11,64m³/min) |
| Vermogen (watt): | 59 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 5500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 1.771 in H2O (441.1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 1,9 lbs (861,8 g) |
| Serie: | EFC |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.23A |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 53 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172mm Dia Ball 415.7 CFM (11.64m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
63,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA EFC1748DG-TP07 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.