Delta EFB1524VHG ventilator
Artikelnummer:
EFB1524VHG
DELTA EFB1524VHG-F00 24V 1.7A 3-draads ventilator met connector gerenoveerd
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,36
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | EFB1524VHG |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 4000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 1.7A |
| Lawaai: | 60 dBA |
| Luchtstroom: | 302,3 CFM (8,56 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Serie: | EFB |
| Statische druk: | 0,937 in H2O (233,4 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60 dBA |
| Luchtstroom |
302,3 CFM (8,56 m/min) |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
4000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB1524VHG Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.