Delta EFB1524SHG ventilator
Artikelnummer:
EFB1524SHG
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 63 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 28.1W |
| Snelheid (RPM): | 4300 |
| Luchtstroom: | 325,0 CFM (9,20 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 2.1A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Serie: | EFB |
| Statische druk: | 1,083 in H2O (269,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Fabrikant: | DELTA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
63 dBA |
| Luchtstroom |
325,0 CFM (9,20 m/min) |
| Stroom |
28.1W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
4300 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB1524SHG Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.