ebmpapst W3G500-GA74-21 ventilator
$1.091,00
Ziehl Abegg GR31C-ZID.DC.CR ventilator
$3.757,93
Delta EFB0612MA ventilator
Artikelnummer:
EFB0612MA
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,57
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 29 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 0.96W |
| Snelheid (RPM): | 3600 |
| Luchtstroom: | 15,5 CFM (0,439 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.12A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | EFB |
| Statische druk: | 0,094 in H2O (23,4 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
| Fabrikant: | DELTA |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB0612MA Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.