Delta EFB0612HHA ventilator
Artikelnummer:
EFB0612HHA
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,98
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 36,5 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 2.16W |
| Snelheid (RPM): | 4800 |
| Luchtstroom: | 21,2 CFM (0,600 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.25A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | EFB |
| Statische druk: | 0,169 in H2O (42,1 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
| Fabrikant: | DELTA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
36,5 dBA |
| Luchtstroom |
21,2 CFM (0,600 m/min) |
| Stroom |
2.16W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
4800 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB0612HHA Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.