Delta EFB0612HA ventilator
Artikelnummer:
EFB0612HA
DELTA EFB0612HA 12V 0,18A 1,44W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$4,59
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | EFB0612HA |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 4200 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.18A |
| Vermogen: | 1.44W |
| Lawaai: | 33 dBA |
| Luchtstroom: | 18,0 CFM (0,510 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | EFB |
| Statische druk: | 0,132 in H2O (32,9 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB0612HA Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.