Delta Electronics EFB0512VHBBBN fan
Artikelnummer:
EFB0512VHBBBN
Vierkante ventilator Tubeaxial 13,5VDC - 50mm L x 50mm H Bal 13,1 CFM (0,367m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | EFB0512VHBBBN |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 13,1 CFM (0,367m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.76 W |
| Spanning - Nominaal: | 13,5 VDC |
| RPM: | 7600 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,222 in H2O (55,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 221°F (-40 ~ 105°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,078 lb (35,38 g) |
| Serie: | EFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 16 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 13,5VDC - 50mm L x 50mm H Bal 13,1 CFM (0,367m³/min) 3 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta Electronics EFB0512VHBBBN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.