Delta EFB0412VHD-F00 ventilator
Artikelnummer:
EFB0412VHD-F00
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,29
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 32,5 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 1.44W |
| Snelheid (RPM): | 9000 |
| Luchtstroom: | 10,1 CFM (0,286 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.18A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | EFB |
| Statische druk: | 0,416 in H2O (103,6 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| Fabrikant: | DELTA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,5 dBA |
| Luchtstroom |
10,1 CFM (0,286 m?/min) |
| Stroom |
1.44W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
9000 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB0412VHD-F00 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.