Sunon EEC0382B3-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EEC0382B3-000U-A99
SUNON EEC0382B3-000U-A99 24V 3.1W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,22
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EEC0382B3-000U-A99 |
| Snelheid (RPM): | 2100 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 37,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 93,0 CFM (2,60 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | EEG |
| Statische druk: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.10W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 40°C |
| Huidige waardering: | 0.130A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
37,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
93,0 CFM (2,60 m/min) |
| Toerental |
2100 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EEC0382B3-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.