sunon EEC0382B2-0000-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EEC0382B2-0000-A99
Sunon EEC0382B2-0000-A99 24V 215mA 5.4W 2wires Ventilator Gebruikt en Origineel
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,02
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EEC0382B2-0000-A99 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 2600 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 215 mA |
| Vermogen: | 5.4W |
| Lawaai: | 44 dBA |
| Luchtstroom: | 116,0 CFM (3,28 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Kenmerken: | AutoRestart |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,260 in H2O (64,8 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
44 dBA |
| Luchtstroom |
116,0 CFM (3,28 m/min) |
| Stroom |
5.4W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2600 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EEC0382B2-0000-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.