Sunon ventilator EEC0382B1-000U-F99
Artikelnummer:
EEC0382B1-000U-F99
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 138,0 CFM (3,86m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | EEC0382B1-000U-F99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 138,0 CFM (3,86m³/min) |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 9.2 W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | EEG |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,360 in H2O (89,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, vergrendelde rotorsensor |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 138,0 CFM (3,86m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.383A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon EEC0382B1-000U-F99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.