sunon EEC0251B2-0000-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EEC0251B2-0000-A99
Sunon EEC0251B2-0000-A99 12V 279mA 3.4W ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EEC0251B2-0000-A99 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 2700 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 279 mA |
| Vermogen: | 3.4W |
| Lawaai: | 40,5 dBA |
| Luchtstroom: | 93,0 CFM (2,63 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Kenmerken: | AutoRestart |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,220 in H2O (54,8 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
40,5 dBA |
| Luchtstroom |
93,0 CFM (2,63 m/min) |
| Stroom |
3.4W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
2700 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EEC0251B2-0000-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.