Sunon EE92251B2-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EE92251B2-000U-A99
Sunon Ventilatoren EE92251B2-000U-A99 DC Ventilator 12V 92x92x25mm 75CFM 1.6W 34dBA 2700RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | EE92251B2-000U-A99 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 75 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.135 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 34 dBA |
| Vermogen: | 1.6 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | EE-serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2700 TPM |
| Statische druk: | 0,16 in H2O (39,9 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 94 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
34 dBA |
| Luchtstroom |
75 CFM |
| Stroom |
1.6 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
2700 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon EE92251B2-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.