ebm-papst EE1G-115-180-05 ventilator
Artikelnummer:
EE1G-115-180-05
Ventilatorblazer, centrifugaal 115VAC Rechthoekig/rond - 260mm L x 292mm H Bal 350,0 CFM (9,80m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$90,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | EE1G-115-180-05 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 350,0 CFM (9,80m³/min) |
| Lawaai: | 61,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 152W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 140,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | EE1G180 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 260mm L x 292mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 122°F (50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | BLOEMKRACHT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, centrifugaal 115VAC Rechthoekig/rond - 260mm L x 292mm H Bal 350,0 CFM (9,80m³/min) 3 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
61,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst EE1G-115-180-05 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.