ebm-papst EE1G-115-180-04 ventilator
Artikelnummer:
EE1G-115-180-04
Ventilatorblazer, centrifugaal 115VAC Rechthoekig/rond - 260mm L x 302mm H Bal 450,0 CFM (12,60m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | EE1G-115-180-04 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 450,0 CFM (12,60m³/min) |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 180W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 170,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | EE1G180 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 260mm L x 302mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 122°F (50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | BLOEMKRACHT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, centrifugaal 115VAC Rechthoekig/rond - 260mm L x 302mm H Bal 450,0 CFM (12,60m³/min) 3 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst EE1G-115-180-04 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.