Ebmpapst DV6248U ventilator
Artikelnummer:
DV6248U
EBM-Papst DV6248U 48V 770MA 37W 2wires ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$50,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | DV6248U |
| RPM: | 4300 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Luchtstroom: | 317,8 CFM (8,90m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | DV6200U |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 63,0 dB(A) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 48VDC 172X51MM IP68 |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Andere namen: | 381-2774 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | UL |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 60 VDC |
| Vermogen (watt): | 40.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167掳F (-20 ~ 75掳C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst DV6248U Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.