EBM-Papst DV6224TD fan
Artikelnummer:
DV6224TD
Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 171,5mm Dia Bal 412,0 CFM (11,54m³/min) 2 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$162,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DV6224TD |
| Lawaai: | 69,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 412,0 CFM (11,54m³/min) |
| Vermogen (watt): | 91 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 5500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 1,8 lbs (816,5 g) |
| Serie: | DV6200TD |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 36 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 65000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 171,5mm Dia Bal 412,0 CFM (11,54m³/min) 2 Draads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst DV6224TD fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.