Wakefield-Vette DS0405612V2B-BT0 ventilator
Artikelnummer:
DS0405612V2B-BT0
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 40mm L x 40mm H Bal 37,6 CFM (1,05m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DS0405612V2B-BT0 |
| Fabrikant: | Wakefield-Vette |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 37,6 CFM (1,05m³/min) |
| Lawaai: | 82,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 43.2 W |
| RPM: | 32000 voor, 30500 achter |
| Breedte: | 56,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | DS |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 9,561 in H2O (2381,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 40X56MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 40mm L x 40mm H Bal 37,6 CFM (1,05m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.60A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
82,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Wakefield-Vette DS0405612V2B-BT0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.