Sunon DP203AT-2122LBL.GN ventilator
Artikelnummer:
DP203AT-2122LBL.GN
Buisasventilator 220 ~ 240VAC Vierkant - 119mm L x 119mm H Bal 54,0 CFM (1,51m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DP203AT-2122LBL.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 220 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 54,0 CFM (1,51m³/min) |
| Lawaai: | 40,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 13.00W |
| RPM: | 1900 RPM |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | DP |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,130 in H2O (32,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X25,5MM 220/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 220 ~ 240VAC Vierkant - 119mm L x 119mm H Bal 54,0 CFM (1,51m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon DP203AT-2122LBL.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.