Sunon DP202AT 2122MST.GN ventilator
Artikelnummer:
DP202AT 2122MST.GN
Buisvormige ventilator 220 ~ 240 VAC Vierkant - 119 mm L x 119 mm H Mof 65,0 CFM (1,82 m³/min) 2 aansluitingen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DP202AT 2122MST.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 220 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 65,0 CFM (1,82m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 14.00W |
| RPM: | 2100 TPM |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | DP |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 120X25MM 220/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 220 ~ 240 VAC Vierkant - 119 mm L x 119 mm H Mof 65,0 CFM (1,82 m³/min) 2 aansluitingen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon DP202AT 2122MST.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.