Sunon DP201A-2123HSL.S.GN ventilator
Artikelnummer:
DP201A-2123HSL.S.GN
Vierkante ventilator Tubeaxial 220 ~ 240VAC - 119mm L x 119mm H Mof 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DP201A-2123HSL.S.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 220 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 105,0 CFM (2,94m³/min) |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 19.00W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | DP |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,300 in H2O (74,7 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | Thermische producten |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 220 ~ 240VAC - 119mm L x 119mm H Mof 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.110A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon DP201A-2123HSL.S.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.