SUNON DP200A 2123XBT.GN ventilator
Artikelnummer:
DP200A 2123XBT.GN
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Lawaai: | 50 dBA |
| Spanning:: | 220/240V |
| Snelheid (RPM): | 3150 |
| Luchtstroom: | 117,0 CFM (3,31 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.14/0.12A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | DP |
| Statische druk: | 0,390 in H2O (97,1 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | Sunon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50 dBA |
| Luchtstroom |
117,0 CFM (3,31 m/min) |
| Spanning |
220/240(V) |
| Toerental |
3150 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SUNON DP200A 2123XBT.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.