Wakefield-Vette DB0751512M2B-2T0 ventilator
Artikelnummer:
DB0751512M2B-2T0
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 77mm L x 75mm H Bal 9,7 CFM (0,272m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DB0751512M2B-2T0 |
| Fabrikant: | Wakefield-Vette |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 9,7 CFM (0,272m³/min) |
| Lawaai: | 47,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.84 W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 15,50 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | DB |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 77mm L x 75mm H |
| Statische druk: | 0,540 in H2O (134,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 77X15,5MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 77mm L x 75mm H Bal 9,7 CFM (0,272m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Wakefield-Vette DB0751512M2B-2T0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.