Wakefield-Vette DB0551212H2B-2T0 ventilator
Artikelnummer:
DB0551212H2B-2T0
Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 62.7mm L x 55mm H Ball 5.1 CFM (0.143m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DB0551212H2B-2T0 |
| Lawaai: | 33,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 5,1 CFM (0,143m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.96 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Wakefield-Vette |
| Afmetingen: | Rectangular/Rounded – 62.7mm L x 55mm H |
| Breedte: | 13.90mm |
| Statische druk: | 0,560 in H2O (139,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | DB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 62.7mm L x 55mm H Ball 5.1 CFM (0.143m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
33,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Wakefield-Vette DB0551212H2B-2T0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.