Wakefield-Vette DB05505H1A-2T0 ventilator
Artikelnummer:
DB05505H1A-2T0
Ventilatorblazer 5VDC Rechthoekig/Rond - 55mm L x 50mm H Bal 1,3 CFM (0,036m³/min) Rechthoekige stekker met 2 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DB05505H1A-2T0 |
| Fabrikant: | Wakefield-Vette |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 1,3 CFM (0,036m³/min) |
| Lawaai: | 21,2 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 700 mW |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 5,25 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | Slanke lijn |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 55mm L x 50mm H |
| Statische druk: | 0,149 in H2O (37,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 49.5X5.25MM 5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC Rechthoekig/Rond - 55mm L x 50mm H Bal 1,3 CFM (0,036m³/min) Rechthoekige stekker met 2 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.120A |
| Spanningsbereik: | 3,5 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
21,2 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Wakefield-Vette DB0550505H1A-2T0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.