ebmpapst D4E146-LV19-14 ventilator
Artikelnummer:
D4E146-LV19-14
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$416,31
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Lawaai: | 46 dB |
| Luchtstroom: | 565m?/h |
| Breedte: | 203 mm |
| Hoogte: | 216 mm |
| Serie: | D4E146 |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 216 x 203 x 272 mm |
| Voedingsspanning: | 230 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Diepte: | 203 mm |
| Ventilatorsnelheid: | 780 tpm |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
46 dB |
| Luchtstroom |
565m?/h |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst D4E146-LV19-14 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.