ebm-papst D4E133-DH61-D1 ventilator
Artikelnummer:
D4E133-DH61-D1
Ventilatorblazer, centrifugaal 230VAC rechthoekig/rond - 203mm L x 213mm H Bal 9 draden - QC aansluitingen (8), ringaansluiting (1)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$128,60
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D4E133-DH61-D1 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 80.0W |
| RPM: | 930 TPM |
| Breedte: | 232,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | D4E133 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 203mm L x 213mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 9 Draadsnoeren - QC-contactdozen (8), Ringaansluiting (1) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | BLOEMKRACHT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, centrifugaal 230VAC rechthoekig/rond - 203mm L x 213mm H Bal 9 draden - QC aansluitingen (8), ringaansluiting (1) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst D4E133-DH61-D1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.