ventilator ebm-papst D2E133-DM47-01
Artikelnummer:
D2E133-DM47-01
Ventilatorblazer, centrifugaal 230VAC Rechthoekig - 204mm L x 213mm H (133mm Dia) Bal 353,0 CFM (9,88m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$284,19
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D2E133-DM47-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 353,0 CFM (9,88m³/min) |
| Lawaai: | 55,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 195W |
| RPM: | 2200 TPM |
| Breedte: | 270,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | D2E133 |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 204mm L x 213mm H (133mm Dia) |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 204X270MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, centrifugaal 230VAC Rechthoekig - 204mm L x 213mm H (133mm Dia) Bal 353,0 CFM (9,88m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.820A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst D2E133-DM47-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.