ebm-papst D2E133-AM47-01 ventilator
Artikelnummer:
D2E133-AM47-01
Ventilatorblazer, centrifugaal 230VAC Rechthoekig/rond - 170,5mm L x 180mm H Bal 353,0 CFM (9,88m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$175,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D2E133-AM47-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 353,0 CFM (9,88m³/min) |
| Lawaai: | 55,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 200W |
| RPM: | 1800 RPM |
| Breedte: | 215,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | D2E133 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 170,5mm L x 180mm H |
| Statische druk: | 0,401 in H2O (100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 171X215MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, centrifugaal 230VAC Rechthoekig/rond - 170,5mm L x 180mm H Bal 353,0 CFM (9,88m³/min) 4 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.880A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Packaging size: 30*26*27cm
Packaging weight: 4.2KG
Gross weight: 4.5KG
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 4,5 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst D2E133-AM47-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.