ventilator ebm-papst D2E097-BI56-02
Artikelnummer:
D2E097-BI56-02
Ventilator, Centrifugaal 230VAC Rechthoekig/Rond - 162mm L x 165mm H Bal 241,3 CFM (6,76m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$331,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D2E097-BI56-02 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 241,3 CFM (6,76m³/min) |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 100W |
| RPM: | 1850 TPM |
| Breedte: | 180,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | D2E097 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 162mm L x 165mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur: | 35°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, GOST |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 162X180MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator, Centrifugaal 230VAC Rechthoekig/Rond - 162mm L x 165mm H Bal 241,3 CFM (6,76m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.450A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst D2E097-BI56-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.