Ventilator Micronel USA D241P-006KH-4
Artikelnummer:
D241P-006KH-4
Buisaxiale ventilator 6VDC Rond - 24mm Dia 4.2 CFM (0.118m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$85,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D241P-006KH-4 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 4,2 CFM (0,118m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 6VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Afmetingen: | Rond - 24mm Dia |
| Breedte: | 34,00mm |
| Statische druk: | 1,132 in H2O (282,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, IDE-interface |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | – |
| Serie: | – |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 6VDC Rond - 24mm Dia 4.2 CFM (0.118m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA D241P-006KH-4 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.