Globe Motors D24-B10A-04W3-100 Ventilator
Artikelnummer:
D24-B10A-04W3-100
Globe Motors D24-B10A-04W3-100 DC ventilator 12V 60x60x25mm 17CFM 1.44W 28dBA 3600RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D24-B10A-04W3-100 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 17 CFM (481 L/Min.) CGM |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 inch (60 x 60 mm) |
| Dikte bij benadering: | 1 In. (26 mm) |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.12 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 28 dBA |
| Vermogen: | 1.44 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 3600 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 2,3 oz. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
28 dBA |
| Luchtstroom |
17 CFM (481 L/Min.) CGM |
| Stroom |
1.44 W |
| Spanning |
12 VDC |
| Toerental |
3600 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D24-B10A-04W3-100 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.