Globe Motors D16-B06A-04W5-000 Ventilator
Artikelnummer:
D16-B06A-04W5-000
Globe Motors D16-B06A-04W5-000 DC ventilator 12V 41x41x15mm 8CFM 1.02W 32dBA 8000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D16-B06A-04W5-000 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 8 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1,6 x 1,6 in ; 41 x 41 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,6 in ; 15 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.085 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 34 dBA |
| Vermogen: | 1.02 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 1,6 x 0,6 (41 x 15) In. (mm) |
| Snelheid: | 8000 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,71 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
34 dBA |
| Luchtstroom |
8 CFM |
| Stroom |
1.02 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
8000 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D16-B06A-04W5-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.