OLC CFR3B5X-S-P ventilator
Artikelnummer:
CFR3B5X-S-P
Ventilatorblazer, dwarsstroom 5VDC Rechthoekig - 99,2mm L x 23mm H Bal 13,9 CFM (0,389m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$33,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFR3B5X-S-P |
| Fabrikant: | OLC Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 13,9 CFM (0,389m³/min) |
| Lawaai: | 34,0dB |
| Vermogen (watt): | 1.3 A |
| RPM: | 8500 TPM |
| Breedte: | 23,50 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | CFR3B |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 99,2mm L x 23mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER CF 99,2X23,5MM 5VDC/T |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, dwarsstroom 5VDC Rechthoekig - 99,2mm L x 23mm H Bal 13,9 CFM (0,389m³/min) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
34,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “OLC CFR3B5X-S-P fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.