OLC CFR2B5X-S-P ventilator
Artikelnummer:
CFR2B5X-S-P
Ventilatorblazer, dwarsstroom 5VDC Rechthoekig - 73,5mm L x 23mm H Bal 10,9 CFM (0,305m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFR2B5X-S-P |
| Fabrikant: | OLC Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 10,9 CFM (0,305m³/min) |
| Lawaai: | 35,0 dB |
| Vermogen (watt): | 1.3 A |
| RPM: | 9500 TPM |
| Breedte: | 23,50 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | CFR2B |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 73,5mm L x 23mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER CF 73,5X23,5MM 5VDC/T |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, dwarsstroom 5VDC Rechthoekig - 73,5mm L x 23mm H Bal 10,9 CFM (0,305m³/min) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “OLC CFR2B5X-S-P fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.