OLC CFR2B12H ventilator
Artikelnummer:
CFR2B12H
Ventilatorblazer, dwarsstroom 12VDC Rechthoekig - 68,8 mm L x 23 mm H Bal 5,5 CFM (0,154m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFR2B12H |
| Fabrikant: | OLC Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 5,5 CFM (0,154m³/min) |
| Lawaai: | 25,0dB |
| Vermogen (watt): | 4.16666666666667E-02 |
| RPM: | 7000 TPM |
| Breedte: | 23,50 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | CFR2B |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 68,8 mm lang x 23 mm hoog |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER CF 68,8X23,5MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, dwarsstroom 12VDC Rechthoekig - 68,8 mm L x 23 mm H Bal 5,5 CFM (0,154m³/min) |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “OLC CFR2B12H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.