OLC CFR1B5X-S ventilator
Artikelnummer:
CFR1B5X-S
Ventilator Micro Blower 5VDC Rechthoekig - 48,5mm L x 23mm H Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFR1B5X-S |
| Fabrikant: | OLC Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.2 V |
| RPM: | 11500 TPM |
| Breedte: | 23,50 mm |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Serie: | CFR1B |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 48,5mm L x 23mm H |
| Statische druk: | 0,230 in H2O (57,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR MICR BLOWER 48.5X23.5MM 5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Micro Blower 5VDC Rechthoekig - 48,5mm L x 23mm H Bal |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “OLC CFR1B5X-S fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.