Same Sky CFM-9225C-130-356-20 ventilator
Artikelnummer:
CFM-9225C-130-356-20
Buisvormige ventilator 12VDC vierkant - 92mm L x 92mm H omniCOOL™ magnetische huls 50,0 CFM (1,40m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-9225C-130-356-20 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 50,0 CFM (1,40m³/min) |
| Lawaai: | 35,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.6 W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 32,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-92C |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X32MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC vierkant - 92mm L x 92mm H omniCOOL™ magnetische huls 50,0 CFM (1,40m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.300A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-9225C-130-356-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.