Same Sky CFM-9225BG68-150-502-20 ventilator
Artikelnummer:
CFM-9225BG68-150-502-20
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 88.1 CFM (2.47m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-9225BG68-150-502-20 |
| Lawaai: | 50,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 88,1 CFM (2,47m³/min) |
| Vermogen (watt): | 7.92 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,560 in H2O (139,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CFM-92BG68 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.660A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 88.1 CFM (2.47m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-9225BG68-150-502-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.