Same Sky CFM-8025V-148-447 ventilator
Artikelnummer:
CFM-8025V-148-447
Buisvormige ventilator 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H omniCOOL™ magnetische huls 60,0 CFM (1,68m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-8025V-148-447 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 60,0 CFM (1,68m³/min) |
| Lawaai: | 44,7 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.29 W |
| RPM: | 4800 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-80V |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,410 in H2O (102,1 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X25MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H omniCOOL™ magnetische huls 60,0 CFM (1,68m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.357A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-8025V-148-447 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.