Same Sky CFM-8025BG68-160-487 ventilator
Artikelnummer:
CFM-8025BG68-160-487
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 80mm L x 80mm H Bal 63,6 CFM (1,78m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-8025BG68-160-487 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 63,6 CFM (1,78m³/min) |
| Lawaai: | 48,7 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 5.52 W |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-80BG68 |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,630 in H2O (156,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR, VIERKANT 80 MM, 25 M |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 80mm L x 80mm H Bal 63,6 CFM (1,78m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.460A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-8025BG68-160-487 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.