Same Sky CFM-7015C-140-357 ventilator
Artikelnummer:
CFM-7015C-140-357
Buisvormige ventilator 12VDC vierkant - 70mm L x 70mm H omniCOOL™ magnetische huls 25,7 CFM (0,720m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-7015C-140-357 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 25,7 CFM (0,720m³/min) |
| Lawaai: | 35,7 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.12 W |
| RPM: | 4000 TPM |
| Breedte: | 15,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-70C |
| Afmetingen: | Vierkant - 70mm L x 70mm H |
| Statische druk: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 70X15,5MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC vierkant - 70mm L x 70mm H omniCOOL™ magnetische huls 25,7 CFM (0,720m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.260A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-7015C-140-357 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.