Same Sky CFM-7015B-250-406 ventilator
Artikelnummer:
CFM-7015B-250-406
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 70mm L x 70mm H Bal 32,1 CFM (0,899m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-7015B-250-406 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 32,1 CFM (0,899m³/min) |
| Lawaai: | 40,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.08 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 15,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-70B |
| Afmetingen: | Vierkant - 70mm L x 70mm H |
| Statische druk: | 0,220 in H2O (54,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR, VIERKANT 70 MM, 15 M |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 70mm L x 70mm H Bal 32,1 CFM (0,899m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.170A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-7015B-250-406 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.