Dezelfde Sky CFM-6025BG68-1100-535 ventilator
Artikelnummer:
CFM-6025BG68-1100-535
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 43,4 CFM (1,22m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-6025BG68-1100-535 |
| Lawaai: | 53,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 43,4 CFM (1,22m³/min) |
| Vermogen (watt): | 10.56 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 10000 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 1,200 in H2O (298,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CFM-60BG68 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.880A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 43,4 CFM (1,22m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
53,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-6025BG68-1100-535 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.