Same Sky CFM-6020C-250-368-22 ventilator
Artikelnummer:
CFM-6020C-250-368-22
Ventilator Tubeaxial 24VDC vierkant - 60mm L x 60mm H omniCOOL™ magnetische huls 25,0 CFM (0,700m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-6020C-250-368-22 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 25,0 CFM (0,700m³/min) |
| Lawaai: | 32,9 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.4 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-60C |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 0,230 in H2O (57,3 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR, VIERKANT 60 MM, 20 M |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC vierkant - 60mm L x 60mm H omniCOOL™ magnetische huls 25,0 CFM (0,700m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,9 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-6020C-250-368-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.