Same Sky CFM-2510B-070-140 ventilator
Artikelnummer:
CFM-2510B-070-140
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 25mm L x 25mm H Bal 1,4 CFM (0,040m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-2510B-070-140 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 1,4 CFM (0,040m³/min) |
| Lawaai: | 14,1 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 600 mW |
| RPM: | 7000 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-25B |
| Afmetingen: | Vierkant - 25mm L x 25mm H |
| Statische druk: | 0,060 in H2O (14,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 25X10MM BAL 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 25mm L x 25mm H Bal 1,4 CFM (0,040m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.120A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
14,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-2510B-070-140 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.