Zelfde Sky CFM-2507CF-170-163 ventilator
Artikelnummer:
CFM-2507CF-170-163
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 25mm L x 25mm H omniCOOL™ magnetische huls 1,5 CFM (0,042m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFM-2507CF-170-163 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 1,5 CFM (0,042m³/min) |
| Lawaai: | 16,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 720 mW |
| RPM: | 7000 TPM |
| Breedte: | 7,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CFM-25CF |
| Afmetingen: | Vierkant - 25mm L x 25mm H |
| Statische druk: | 0,060 in H2O (14,9 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR, VIERKANT 25 MM, 7 MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 25mm L x 25mm H omniCOOL™ magnetische huls 1,5 CFM (0,042m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
16,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CFM-2507CF-170-163 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.