Sunon CF4113MBL-000U-ABD ventilator
Artikelnummer:
CF4113MBL-000U-ABD
Vierkante ventilator Tubeaxial 100/240VAC - 120mm L x 120mm H Bal 90,1 CFM (2,52m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$44,51
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CF4113MBL-000U-ABD |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 100/240 VAC |
| Luchtstroom: | 90,1 CFM (2,52m³/min) |
| Lawaai: | 40,2dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.40W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CF |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,310 in H2O (77,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, dubbel voltage, elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX, CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 120X38MM 100/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100/240VAC - 120mm L x 120mm H Bal 90,1 CFM (2,52m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.061A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 265 VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon CF4113MBL-000U-ABD fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.